Hayvn، شرکت معاملاتی ابوظبی در تلاش برای جذب سرمایه 30 میلیون دلاری

رویترز روز چهارشنبه گزارش داد که Hayvn، یک شرکت تجارت رمزنگاری مستقر در ابوظبی، در حال جذب سرمایه‌گذاران برای دور سری B است تا در نهایت فهرست شود.

این شرکت به دنبال افزایش سرمایه 30 میلیون دلاری با ارزش 400 میلیون دلاری است و انتظار دارد که این دور را در حدود سه ماه آینده به پایان برساند. در نوامبر (آبان-آذر)، این شرکت دور 5 میلیون دلاری سری A را جمع آوری کرده است. هایون، خدمات معاملاتی، نگهداری، مدیریت دارایی و پرداخت را به مشتریان سازمانی ارائه می دهد و حدود 75 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت خود دارد.

در ماه دسامبر (آذر-دی)، هایون تاییدیه نظارتی را از بازارهای جهانی ابوظبی دریافت کرده است. کریستوفر فلینوس، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه ای گفت که هدف آن دریافت سرمایه گذاری از صندوق های ذخیره دولتی خلیج فارس در چهار ماه آینده است. فلینوس اضافه کرد که این شرکت پس از رسیدن به ارزش 1.5 میلیارد دلاری، عرضه اولیه سهام 150 میلیون دلاری را دنبال خواهد کرد که انتظار می رود طی 12 تا 16 ماه آینده به آن برسد.

هایون علاوه بر ابوظبی، فهرست شدن در صرافی های نیویورک، لندن، تورنتو یا صرافی های اروپا را نیز در نظر دارد. فلینوس گفت: “من دوست دارم اول این کار را در ابوظبی انجام دهم. اما شما در برابر سهامداران خود مسئولیت دارید که این کار را در جایی انجام دهید که بهترین نقدینگی و بهترین ارزش گذاری را دریافت کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *