forex

[vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”4729″ css=”.vc_custom_1653338644903{margin-top: -10px !important;background-position: center;background-repeat: no-repeat;background-size:cover !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”160″][vc_custom_heading text=”ثبت نام سیستم معاملاتی فارکس چیتا” font_container=”tag:h1|text_align:left|color:%23f7f7f7″ use_theme_fonts=”yes”][vc_empty_space height=”180″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1653398155750{margin-top: 50px !important;margin-bottom: 50px !important;}”]

این یک سرویس کپی ترید با حجم پایین در بازار فارکس می باشد که بدون دخالت فرد متقاضی و به صورت کامل توسط تیم چیتا انجام می شود .
در این سیستم متقاضی کافی است تنها حساب فارکس خود را شارژ نماید , تمامی ترید ها به صورت خودکار برای حساب متقاضی انجام می گیرد.
کنترل کامل برداشت وجودی حساب فقط و فقط در اختیار متقاضی بوده و هیچ شخصی به جز او نخواهد تنوانست موجودی حساب را برداشت نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”قوانین و شرایط استفاده از سیستم کپی ترید چیتا” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

 • سیستم کپی ترید چیتا بر مبنای ترید برای متقاضی بر اساس حساب مرجع تریدرهای گروه چیتا انجام می پذیرد در این سیستم متقاضی تنها دسترسی ترید را می بایست در اختیار گروه چیتا قرار دهد و در این نوع دسترسی ، امکان واریز و برداشت برای چیتا و یا هرکس دیگری به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد در نتیجه طرف اول هیچ گونه مسولیتی در قبال موجودی حساب طرف دوم ندارد و تمام مسولیت حفاظت از حساب بر عهده طرف دوم می باشد.
 • طرف اول تمام تلاش خود را می نماید تا با تجربه ،دانش و تعهد بهترین سیستم معاملاتی ترید را برای طرف دوم انجام دهد و میزان سودهی این سیستم معاملاتی را طرف دوم می تواند بر اساس نمودار و لیست معاملات گذشته طرف اول برسی نماید و یا از کاربران قبلی تحقیق نماید و طرف اول هیچ گونه تضمینی در خصوص سودهی آینده استراتژی معاملاتی خود با توجه به ماهیت بازار نمی تواند بدهد و طرف دوم احتمال سود و ضرر را به عنوان ریسک این کپی ترید می پذیرد
 • طرف دوم می بایست به هر طریقی که صلاح می داند در صرافی های مورد نظر برای اتصال به سیستم کپی ترید حساب باز نماید و طرف دوم خود می بایست در این خصوص تحقیق نماید و مسولیت کامل این امر با خود طرف دوم می باشد و طرف اول هیچ گونه مسولیتی در قبال مسدود شدن توسط صرافی خارجی و یا هرگونه مشکل دیگری در ارتباط با صرافی نخواهد داشت .
 • طرف دوم موظف به استفاده از وی پی اس معتبر کشوری ایست که در صرافی خارجی با آن حساب باز کرده و به هیچ عنوان نباید با تلفن همراه و یا سیستم شخصی در صرافی مذکور وارد شود و در صورت بروز مشکل مسولیت ان کامل بر عهده طرف دوم می باشد
  با استفاده از وی پی اس معتبر احتمال نشت آی پی ایران و بلوکه شدن حساب به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.
 • در سیستم کپی ترید موجودی حساب طرف دوم می بایست بر اساس میزان تعیین شده توسط طرف اول باشد
  و طرف دوم موظف به برداشت سود روزانه مازاد خود می باشد که در صورت عدم انجام این امر بالانس حساب به هم ریخته و حساب طرف دوم دچار خطای کپی ترید و زیان خواهد شد و مسولیت آن با طرف دوم می باشد
 • طرف دوم نباید در حساب تعیین شده برای پروسه کپی ترید هیچ گونه ترید و یا هولد انجام دهد و در حساب مذکور تنها مجاز به واریز و برداشت می باشد.
 • با توجه به ریسک های بسیار زیاد بازارهای جهانی به خصوص کریپتو طرف دوم می بایست خود در این خصوص تحقیق نماید و با آگاهی کامل وارد سرمایه گذاری در این حوزه به عنوان سرمایه گذاری بسیار ریسک پذیر گردد . طرف دوم باید آمادگی از دست دادن کل سرمایه اولیه خود را در حوزه بازارهای جهانی و کریپتو داشته باشد و این احتمال وجود خواهد داشت.
  طرف دوم می بایست در همان ماه های اول سرمایه اولیه خود را خارج نموده و تنها با سود خود سرمایه گذاری را ادامه دهد.
  تمام موارد مربوط به مدیریت سرمایه بر عهده طرف دوم می باشد و طرف اول مسئولیتی نخواهد داشت.
 • هزینه اشتراک ماهانه پرداخت شده برای سیستم کپی ترید بابت خرید لایسنس نرم افزارها و حق الزحمه تریدرها بوده و در صورت انصراف طرف دوم قابل برگشت نمی باشد.
  هزینه اشتراک ماهانه تنها برای سیستم کپی ترید می باشد و هرگونه هزینه دیگر مانند وی پی اس و باز نمودن حساب و غیره ارتباطی با هزینه اشتراک نخواهد داشت.
  طرف دوم می بایست هزینه اشتراک را در ابتدای دوره پرداخت نماید و طرف دوم تا زمان اعتبار اشتراک کپی ترید را برای طرف دوم انجام خواهد داشت.
 • توصیه هایی که می شنوید، می بینید یا می خوانید فقط برای آشنایی شما با عملکرد سیستم ترید چیتا هستند. بنابراین، اینها به هیچ وجه نباید به عنوان یک توصیه سرمایه گذاری عملیاتی یا به عنوان یک درخواست برای افزایش پس انداز عمومی در نظر گرفته شوند.
 • نتایج ارائه‌شده به عملیات واقعی گذشته حساب‌های خصوصی فردی که از طریق استفاده از سیستم کپی ترید چیتا ارائه‌شده اشاره دارد و هیچ تضمینی در مورد عملکرد آینده ایجاد نمی‌کند.
 • هر فعالیتی که مستلزم استفاده از پول باشد، خطرات اقتصادی دارد و هر کسی که آن را انجام دهد، این کار را با مسئولیت انحصاری خود انجام می دهد.
 • کسب درآمد و پولدار شدن به وسیله بازارهای مالی برنامه آسانی نیست. ما فقط به تعهد و اهمیت کمک به دیگران از طریق انتشار تجربیات شخصی خود اعتقاد داریم.
 • ما اینجا هستیم تا برخی از اطلاعات مفید را به شما اطلاع دهیم، اما نمی‌توانیم تضمینی برای موفقیت به شما بدهیم زیرا هیچ‌کس نمی‌تواند آن را به شما بدهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1653397802218{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”هزینه اشتراک کپی ترید استراتژی فارکس نانو” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]متقاضی می توانید به دو طریق به سیستم کپی ترید چیتا متصل گردد.

1- هزینه اشتراک ثابت که ماهانه 49 دلار می باشد.
متقاضی می بایست این هزینه را در ابتدا پرداخت نماید . چنانچه حساب متقاضی هر مقدار سود و یا ضرر نماید هزینه اشتراک دریافتی تغییر نکرده و یا بازگشت داده نخواهد شد.

2- بدون هزینه اشتراک و پرداخت از محل سود بدست آمده در پایان ماه معاملاتی

در این روش متقاضی هیچ گونه هزینه اشتراک اولیه ای پرداخت نخواهد کرد و 50 درصد سود بدست آمده در حساب خود را به عنوان حق اشتراک در پایان هر ماه معاملاتی پرداخت می نماید.
برای ماه اول متقاضی می بایست هزینه اشتراک یک ماه را به عنوان وجه الضمانت پرداخت نماید که در پایان همکاری به متقاضی باز گردانده خواهد شد.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1657790689361{margin-top: 50px !important;margin-bottom: 50px !important;}”]

من می دانم که سرمایه گذاری در بازار فارکس، شاخص ها، سهام، ارزهای دیجیتال و غیره، ریسک بالایی از دست دادن سرمایه را نشان می دهند.
به طور جزئی یا کامل، معاملات بسیار سفته بازی هستند. لوریج می تواند به نفع یا علیه من بازی کند
قبل از استفاده از یک حساب واقعی متعهد می شوم که در یک حساب آزمایشی تمرین زیادی انجام دهم و در هر صورت همیشه آنچه را که حاضرم از دست بدهم به گونه ای سرمایه گذاری کنم که به وضعیت اقتصادی من آسیب نرساند.
بین 65 سال 78 درصد از سرمایه گذاران غیرحرفه ای هنگام معامله ضرر می کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1653398063822{margin-bottom: -40px !important;padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: rgba(221,235,255,0.65) !important;*background-color: rgb(221,235,255) !important;}”][vc_column][gravityform id=”13″ title=”false” description=”false” ajax=”false”][/vc_column][/vc_row]