گلدمن ساکس در پی راهکارهایی برای خرید دارایی های سلسیوس می باشد

گلدمن ساکس در پی راهکارهایی برای خرید دارایی های سلسیوس می باشد

به گفته دو نفر از افراد آشنا، گلدمن ساکس به دنبال جمع آوری مبلغ 2 میلیارد دلاری از سرمایه گذاران برای خرید دارایی های گرفتار در پلتفرم وام دهنده رمزارزی Celsius است.

به گفته مردم، معامله پیشنهادی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در صورت تشکیل پرونده ورشکستگی، دارایی های سلسیوس را با تخفیف های بزرگ خریداری کنند.

به گفته یک فرد آشنا، به نظر می رسد گلدمن ساکس از صندوق های رمزارزی وب3، وجوه اختصاص یافته در دارایی های گرفتار شده و موسسات مالی سنتی با پول نقد کافی بهره می گیرد و از آن ها تعهد می گیرد. این دارایی ها، که به احتمال زیاد ارزهای دیجیتالی هستند که باید با قیمت ارزان فروخته شوند، احتمالاً توسط شرکت کنندگان در جذب سرمایه مدیریت می شوند.

وال استریت ژورنال بعدازظهر جمعه گزارش داد که سلسیوس از شرکت مشاوره بازسازی Alvarez & Marsal نیز استفاده کرده است.گلدمن ساکس نیز به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سلسیوس که تا ماه می (اردیبهشت) سال جاری بیش از 8 میلیارد دلار وام به مشتریان و 12 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت داشت، به طور ناگهانی در 12 ژوئن (22 خرداد) اعلام کرد که برداشت از پلتفرم خود را متوقف می کند و به «شرایط بد بازار» اشاره کرد. افشای این موضوع شرایط را تشدید کرد و برای مدت کوتاهی قیمت بیت کوین را به زیر 20000 دلار نیز رساند.

وال استریت ژورنال اوایل این ماه گزارش داد که سلسیوس علاوه بر استخدام آلوارز و مارسال، از وکلای تجدید ساختار شرکت حقوقی Akin Gump Strauss Hauer & Feld نیز استفاده کرده است. The Block گزارش داد که بانک جهانی سرمایه گذاری سیتی گروپ نیز توسط سلسیوس برای مشاوره در مورد راه حل های احتمالی، از جمله ارزیابی پیشنهادی از سوی وام دهنده رقیب ارز دیجیتال Nexo، استخدام شده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.
منبع: coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *