کفش‌های کتانی Jay-Z افسانه‌ای با ارزش بیش از ۱ بیت کوین به عنوان NFT به حراج می‌روند

کفش‌های کتانی Jay-Z افسانه‌ای با ارزش بیش از ۱ بیت کوین به عنوان NFT به حراج می‌روند

شرکت Relevant Customs، تولیدکننده کفش‌های کتانی معروف برای سلبریتی ها، از راه‌اندازی یک حراجی برای یک جفت کفش کتانی معروف Brooklyn Zoo خبر داد. این حراجی در ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) در پلتفرم ClubRare برگزار می‌شود.

تنها ۱۰ جفت کفش ورزشی Brooklyn Zoo ساخته شده، و به لطف Jay-Z، این کفش ها در فضای مجازی وایرال و خود محصول به قیمت بیش از ۲۴،۰۰۰ دلار فروخته شد که اکنون حتی بیشتر از ارزش یک بیت کوین است. اکنون این هنرمند از نمونه اولیه اورجینال این کفش ورزشی پرده برداری کرده است، همان الگویی که ۱۰ جفت دیگر هم از روی آن ساخته شده است. جردن های Brooklyn Zoo در حراجی ۲۱ ژوئن یک کالای NFT و سازگار با متاورس خواهد بود. این کفش تنها جفت کفش ورزشی Brooklyn Zoo خواهد بود که ویژگی های web3 را دریافت می‌کند.

بازار NFT ها
با اصلاح شدید بازار ارزهای دیجیتال که در حال حاضر اتفاق می‌افتد، دارایی های NFT اولین چیزی هستند که توسط سرمایه گذاران فروخته می‌شوند و بیشترین ضرر را تجربه می‌کنند. همانطور که از اخبار می‌بینید، علاقه مندان و کارآفرینان NFT تحت تاثیر این وضعیت منفی قرار نمی‌گیرند. برعکس، آنها قصد دارند به کلکسیون های NFT وزن بیشتری بدهند و آنها را به عنوان یک کالای کامل تثبیت کنند. 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *