ژائو، بنیانگذار بایننس، می گوید: به پروژه های رمزارزی نامطلوب نباید کمکی داده شود

ژائو، بنیانگذار بایننس، می گوید: به پروژه های رمزارزی نامطلوب نباید کمکی داده شود

چانگپنگ ژائو(Changpeng Zhao) ، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، استدلال می کند که پروژه های رمزارزی نامطلوب باید شکست بخورند و از شرکت های ارز دیجیتال با ذخایر نقدی سالم، کمک مالی دریافت نکنند.
در یک پست وبلاگی در 23 ژوئن(2 تیر)،چانگپنگ ژائو(CZ) گفت که شرکت‌هایی که عملکرد ضعیفی داشته‌اند، مدیریت ضعیفی داشته‌اند یا محصولاتی با طراحی ضعیف منتشر کرده‌اند، نباید کمک‌های مالی دریافت کنند و در عوض باید به حال خود رها شوند.
“به طور خلاصه، آنها فقط پروژه های نامطلوب هستند. اینها را نباید ذخیره کرد. متأسفانه، برخی از این پروژه‌های نامطلوب تعداد زیادی کاربر دارند که اغلب از طریق انگیزه‌، بازاریابی خلاقانه، یا طرح‌های پانزی به دست می‌آیند.”
علاوه بر این، در هر صنعتی، پروژه های شکست خورده بیشتر از پروژه های موفق هستند.

این اظهارات در بحبوحه اقدامات اخیر میلیاردر رمزارز، سام بنکمن فرید(Sam Bankman Fried)، و شرکت او Alameda Research برای نجات شرکت‌ها و پروژه‌هایی با مشکلات نقدینگی اخیر مانند Voyager Digital با وام گردان 350 میلیون دلاری (USDC) و 15250 بیت کوین(464.48 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله)ارزش دارد، بیان می‌شود.
با این حال، CZ ادامه داد که بایننس می‌تواند به دنبال حمایت از برخی شرکت‌های نقدی باشد که یا «مشکلاتی دارند اما قابل رفع هستند» یا «به سختی موفق می‌شوند اما پتانسیل بالایی دارند».

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *