پلتفرم وام دهنده ی Nexo در تلاش برای خرید شرکت بحران زده Vauld

پلتفرم وام دهنده ی Nexo در تلاش برای خرید شرکت بحران زده Vauld

پلتفرم وام دهی و معاملاتی رمزارزها، وُلد (Vauld) مستقر در سنگاپور، که تعلیق برداشت ها و سایر تراکنش‌ ها را برای مشتریان اعلام کرده بود، راهی برای خروج از مشکلات یافته است. روز سه‌ شنبه، وام‌ دهنده بزرگ رمزارزها، شرکت Nexo اطلاع رسانی کرد که قراردادی را با وُلد امضا کرده که به آن یک دوره تحقیق 60 روزه برای گفتگوهای انحصاری در مورد خرید این شرکت توسط نکسو اعطا می‌ کند.

روز دوشنبه، مدیریت وُلد اعلام کرد که به دلیل “چالش های مالی” که ناشی از “شرایط بی ثبات بازار” می باشد، فعالیت های خود را متوقف می کند. همچنین به مشکلات مالی شرکای خود اشاره کرد و جو فعلی بازار را عامل قبرداشت تقریباً 198 میلیون دلار توسط مشتریان خود در حدود سه هفته گذشته دانست.

با توجه به آخرین نشانه استرس در صنعت، نکسو در بیانیه‌ ای خاطرنشان کرد که اکنون یکی از «شرکت‌ های توانمند و با سرمایه خوب برای کمک به این بخش است». در صورت نتیجه رضایت بخش از فرآیند بررسی دقیق آغاز شده، وام دهنده قصد دارد تا 100٪ از وُلد را به دست آورد، عملیات را مجددا سازماندهی کند و به دنبال “حضور عمیق تر در آسیا” باشد.

تاتیانا متودیوا (Tatiana Metodieva)، رئیس بخش مالی و سرمایه گذاری شرکت نکسو اظهار داشت: “ما با همه کسانی که تحت تأثیر رکود شدید بازار قرار گرفته اند، همدردی می کنیم. با این حال، زمان‌ های سخت همیشه اهمیت ماندگاری مدل کسبوکار و مدیریت ریسک محتاطانه را به ما می‌ آموزد. این امر اجتناب ناپذیر است که رهبران آینده این صنعت از بحران فعلی به وجود می آیند.”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *