پلتفرم دیفای Bancor، سیستم ILP را به دلیل “شرایط ناپایدار بازار” متوقف می کند

پلتفرم دیفای Bancor، سیستم ILP را به دلیل “شرایط ناپایدار بازار” متوقف می کند

پلتفرم Bancor، یک پروتکل غیرمتمرکز معاملات و سهام، سیستم حفاظت از ضرر برای شرایط بی ثبات (ILP) خود را برای کاربران متوقف کرده است. پلتفرم پروتکل معاملات و سهام به کاربران اطمینان داد که ILP در نهایت دوباره فعال خواهد شد.

آنها در بلاگ رسمی خود در پلتفرم مدیوم در 20 ژوئن (30 خرداد)، ادعا کردند که این تصمیم “به دلیل شرایط ناپایدار بازار” بوده است، البته این پیام با وعده هایی مبنی بر فعال کردن مجدد ILP بعد از تثبیت بازار همراه بوده است.

آنها به کاربران خود اطمینان دادند که هیچ حمله مداومی به سیستم وجود ندارد و وجوه آن ها امن است.

در وضعیت فعلی، برداشت ها برای محافظت از IL غیرقابل قبول خواهند بود. با این حال، کاربرانی که در پروتکل باقی می‌مانند به بازدهی خود ادامه می‌دهند و این حق را خواهند داشت که ارزش کاملاً محافظت شده خود را پس از فعال شدن مجدد محافظت IL، برداشت کنند. معاملات در تمام استخرهای نقدینگی در شبکه همچنان فعال است.

آنها بعداً اضافه کردند که اقدام موقت این بود که “به پروتکل فضایی برای تنفس و بهبودی داده شود.”

حفاظت از ضررهای دائمی مکانیزمی است توسط بانکور برای محافظت از ارائه دهندگان نقدینگی در برابر ضررهای بیش از حد در حالی که دارایی های آها را برای اهداف نقدینگی قرار می گیرند.

برخی از کاربران توییتر بانکور را به دلیل اقدام خود مورد انتقاد قرار داده اند زیرا محافظت از IL نقطه اصلی فروش آن ها بود.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.
منبع: Coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *