پذیرش انبوه VeChain در اروپا با افتتاح مقر جدید خود

پذیرش انبوه VeChain در اروپا با افتتاح مقر جدید خود

هوسن کاپاسی (Husen Kapasi)، رهبر شرکت چندملیتی بلاک چینی PwC در اروپا، در نمایشگاه Hannover Messe  سال 2022 در مورد فناوری VeChain صحبت کرد. Hannover Messe یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری صنعتی در سطح جهان است.

توییت ایشان توضیح می دهد که چگونه کاپاسی در این نمایشگاه درباره زنجیره تامین متصل به هم صحبت کرد. هوسن گفت که تمرکز اصلی یک زنجیره تامین متصل شفافیت و پایداری است. او همچنین توضیح داد که چگونه یک سازنده و خرده‌فروش می‌توانند قابلیت ردیابی سرتاسری را از ابتدای تامین‌کننده تا انتها که به دست مشتری می رسد، رصد کنند.

“ما برج کنترل زنجیره تامین را با برنامه‌های ردیابی مبتنی بر بلاک چین که اطلاعات را در سراسر زنجیره ارزش جمع‌آوری می‌کند، یکپارچه کردیم.”

Husen همچنین یک نسخه نمایشی زنده ارائه کرد که نمونه ای واضح را به تصویر می کشید. او توضیح داد که کل فرآیند شفافیت چگونه کار می کند، زیرا محصول از عرضه کننده به مشتری نهایی می رسد. کل نسخه نمایشی همچنین بر نحوه اجرای این فناوری بر روی بلاک چین VeChain و چگونگی مقابله با موضوع شفافیت متمرکز است.

رابطه بین VeChain و اروپا به گذشته بازمی گردد. سال 2021 به عنوان یکی از سال های پربار برای VeChain از نظر توسعه جهانی بوده است. این بنیاد افتتاح دفتر مرکزی اروپایی خود را در 15 فوریه 2022 (26 بهمن 1400) اعلام کرد. VeChain یک پذیرش انبوه در اروپا را پیش بینی می کند و توییت هایی در مورد ظرفیت اروپا برای راه حل های بلاک چینی بیشتر منتشر می کند.

همه چیز از زمانی شروع شد که مدیر عامل VeChain، سانی لو (Sunny Lu )، برای پروژه کربن خنثی خود به سن مارینو فراخوانده شد. VeChain به آرامی شروع به گسترش ریشه های خود در سراسر اروپا کرد. VeChain یک تیم فناوری و یک مرکز فناوری در اروپا تشکیل داد تا از تقاضای رو به رشد برای راه حل های مبتنی بر فناوری پشتیبانی کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *