همکاری پالیگان با Orbs و DeFi.org

همکاری پالیگان با Orbs و DeFi.org

در یک توسعه جدید برای فضای غیرمتمرکز مالی، پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم،پالیگان(Polygon) با پروژه لایه سه Orbs همکاری کرده است تا برنامه‌ای را راه‌اندازی کند که از سازندگان دیفای از طریق پلتفرم شتاب‌دهنده دیفای DeFi.org پشتیبانی می‌کند.
Polygon و DeFi.org در اعلامیه‌ای اشاره کردند که این برنامه فرصت‌های مالی، راهنمایی و قرار گرفتن در معرض بازار را برای پروژه‌های منتخب فراهم می‌کند. ساخت بر روی Polygon برای شرکت کنندگان در سری شتاب دهنده DeFi.org اجباری است. از سوی دیگر، کسانی که از زیرساخت Orbs استفاده می کنند، مورد توجه ویژه قرار خواهند گرفت.
از آنجایی که Polygon بر مقیاس گذاری اتریوم تمرکز دارد، Orbs ادعا می کند که می تواند مزایایی مانند افزایش قراردادهای هوشمند را از طریق زیرساخت خود ارائه دهد. با این کار، برنامه شتاب دهنده بر روی توسعه پروژه هایی متمرکز خواهد شد که راه حل های لایه دو Polygon و زیرساخت لایه سه Orbs را در خود جای داده اند.
جدا از مزایای ذکر شده در بالا، این برنامه همچنین پروژه های امیدوارکننده ای را با ورود نقدینگی و یک ویژگی در پلتفرم های مختلف در طول راه اندازی از جمله وب سایت DeFi.org ارائه می دهد.
DeFi.org توسط بایننس و Orbs در سال 2021(1400) راه اندازی شد تا از تحقیق و توسعه پروژه های منبع باز در صنعت دیفای پشتیبانی کند که نشان دهنده گذار پروژه Orbs به امور مالی غیرمتمرکز است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *