هشدار مدیر ارتباطات ترامپ به سرمایه گذاران برای خرید رمزارز با کیفیت

هشدار مدیر ارتباطات ترامپ به سرمایه گذاران برای خرید رمزارز با کیفیت

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، کارآفرین و سرمایه گذار مشهور، به سرمایه گذاران هشدار می‌دهد که رمزارزهای باکیفیت بخرند، زیرا هزاران شت کوین وجود دارد که می‌تواند باعث از دست دادن سرمایه های سرمایه گذاران شود. او در یک برنامه تلویزیونی زنده صحبت کرد و در آنجا نظر خود را در مورد بازار نزولی فعلی به اشتراک گذاشته است.

اسکاراموچی ادعا می کند که از 8000 رمزارزی که اکنون وجود دارند، اکثریت آنها به صفر خواهند رسید. او همچنین گفت که تنها 5 تا 15 سکه وجود خواهد داشت که قابل اعتماد است و می تواند موارد استفاده را برای آینده فراهم کند.

او گفت که او همچنین معتقد است که چندین فناوری در آینده استفاده خواهد شد که برای Web3 مورد استفاده قرار خواهد گرفت، زیرا اینترنت بیشتر در حال غیرمتمرکز شدن است. او همچنین معتقد است که بسیاری از رمزارزها از بازار حذف خواهند شد.

او به سرمایه گذاران هشدار داد که نظم داشته باشند زیرا بازارهای نزولی هر چند سال یک بار اتفاق می افتد و هر چه سرمایه گذاران منضبط تر باشند، ثروتمندتر می شوند. بازارهای نزولی باید به عنوان فرصتی برای به دست آوردن رمزارزهای بیشتر در نظر گرفته شوند.

“من فقط به مردم هشدار می دهم که با کیفیت بخرند و بی اهرم بمانند. بازارهای نزولی اتفاق می افتد.”

بازار نزولی کنونی، تسلا و مایکرواستراتژی را نیز تحت تأثیر قرار داد، زیرا این شرکت‌ها مجموعاً با ضرر غیرقابل تحقق تقریباً 1.5 میلیارد دلاری روبرو هستند.چراکه اکنون ارزش 130000 و 43000 بیت کوین که به ترتیب توسط Microstrategy و Tesla نگهداری می شوند، بسیار کمتر از قیمت خرید اصلی هستند.

با این حال، از آنجایی که هر دو شرکت برای مدت طولانی با بیت کوین همکاری می کنند، بازارهای نزولی تاثیر کمی خواهند داشت مگر اینکه قصد انحلال دارایی های خود را داشته باشند. ارقام نشان دهنده زیان های تحقق نیافته در دارایی های رمزارزی آنهاست، تا زمانی که قصد فروش نداشته باشند نمی توان آنها را زیان نامید.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *