میلیاردر مشهور، دراکن میلر، بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد

میلیاردر مشهور، دراکن میلر، بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد

استن دراکن میلر (Stan Druckenmiller)، دیدگاه خود را در مورد بیت کوین و سرمایه گذاری در رمزارزها در مصاحبه ای با بنیاد کنفرانس Sohn که روز شنبه منتشر شد، به اشتراک گذاشته است.

دراکن میلر رئیس و مدیر عامل Duquesne Family Office است. او قبلاً مدیر عامل مدیریت صندوق سوروس بود که مسئولیت کلی سرمایه ای با حداکثر ارزش دارایی 22 میلیارد دلار را بر عهده داشت. طبق فهرست میلیاردرهای فوربس، دارایی خالص شخصی او در حال حاضر 6.8 میلیارد دلار است.

او توضیح داد: «اگر فکر می کنید که ما یک سیاست پولی غلط و تورم زا در آینده خواهیم داشت و اگر این تورم در مرحله صعودی باشد، باید بیت کوین داشته باشید.» در مقابل، او خاطرنشان کرد: «اگر فکر می کنید تورم در مرحله کاهشی است، پس طلا ذخیره کنید.»

وی تاکید کرد که معتقد است این موضوع درست است زیرا به اندازه کافی بازارها را رصد کرده است. دراکن میلر تاکید کرد: “من شروع به باور آنچه را که مشاهده می کنم، دارم.” مطمئناً، اگر فکر می‌کنم که ما یک بازار تورمی صعودی خواهیم داشت، می‌خواهم بیشتر از طلا مالک بیت کوین باشم.

او توضیح داد: «اگر فکر می‌کردم می‌خواهیم بازار نزولی داشته باشیم، حتما شما چیزهایی از نوع رکود تورمی می‌دانید، می‌خواهم صاحب طلا باشم.»

این میلیاردر افزود: «این فرضیه من است که از این نقطه به بعد ادامه می‌دهم» و خاطرنشان کرد که فرض او 85 درصد بر اساس آنچه که مشاهده می کند می باشد.»

در مورد سرمایه گذاری در رمزارزها، مدیر معروف صندوق تامینی گفت که:

«مطمئناً به نظر می رسد که همبستگی قوی بین رمزارزها و بورس نزدک وجود دارد.»

در مورد آینده ارزهای دیجیتال، او گفت: «اگر بلاک چین یک نیروی واقعی در اقتصاد ما نباشد، مثلاً پنج سال تا 10 سال آینده، یک اخلالگر بزرگ نیز نباشد، بسیار شگفت زده خواهم شد. او توضیح داد: «شرکت هایی که از الان تا آن زمان تأسیس می شوند، خیلی خوب عمل خواهند کرد، اما چیزهایی مانند شرکت های مالی ما را نیز به چالش می‌کشند و اختلالات زیادی ایجاد می‌کنند».

دراکن میلر نتیجه گرفت: «بنابراین، من ارزهای دیجیتال را جالب می دانم.» با این حال، این میلیاردر با اشاره به اینکه چند هفته دیگر تولد 69 سالگی او فرا می رسد، خاطرنشان کرد:

«من احتمالاً برای رقابت فکری با جوانان در این فضا خیلی پیر هستم، اما مطمئناً آن را زیر نظر دارم.»

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع: news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *