مدیر عامل ریپل از SEC به دلیل تناقضات در مقررات ارزهای دیجیتال انتقاد کرد

مدیر عامل ریپل از SEC به دلیل تناقضات در مقررات ارزهای دیجیتال انتقاد کرد

برد گارلینگ هاوس(Brad Garlinghouse)، مدیر اجرایی آزمایشگاه های ریپل(Ripple Labs)، مدعی شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC به طور متناقضی مقرراتی را برای شرکت‌های ارز دیجیتال در این کشور وضع کرده است.
گارلینگ هاوس در گفتگو با سردبیر Wired در کنفرانس Collision در تورنتو در روز پنجشنبه به نبرد حقوقی فعلی ریپل با SEC اشاره کرد که در آن تنظیم کننده فدرال مدعی شده است که مدیران این شرکت “پیشنهاد اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده” را انجام داده اند.
مدیر عامل ریپل گفت: «به نظر می رسد SEC وقتی از ما شکایت کرد که XRP یک اوراق بهادار به حساب می آمد و همیشه نیز اینطور است و نسبت به این مسئله موضع گرفته است، اما آنها تایید کردند که در کوین بیس به صورت عمومی عرضه شود و در اینجا تناقضاتی وجود دارد.

گارلینگ هاوس و کریس لارسن(Chris Larsen)، یکی از بنیانگذاران ریپل، و دیوید شوارتز(David Schwartz)، مدیر ارشد فناوری، همگی قبل و بعد از طرح شکایت SEC علیه این شرکت در دسامبر 2020(دی 1399)، شکایت هایی را علیه تنظیم کننده های ایالات متحده مطرح کردند. با توجه به سیاست بسیاری از مقامات مبنی بر «تنظیم از طریق اجرا»، دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر در سانفرانسیسکو است، اما دفاتری در دبی و وایومینگ نیز دارد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *