مدیر عامل بایننس خبر از ضرر 1.6 میلیارد دلاری این صرافی در سرمایه گذاری Terra داد

مدیر عامل بایننس خبر از ضرر 1.6 میلیارد دلاری این صرافی در سرمایه گذاری Terra داد

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) ،مدیر عامل صرافی بایننس اخیرا اعلام کرد که این شرکت در سال 2018 به عنوان بخشی از سرمایه گذاری بایننس لبز (Binance Labs) به ارزش 3 میلیون دلار در آن زمان در شبکه Terra سرمایه گذاری کرد.

مدیر عامل بایننس طی مصاحبه اخیر با Fortune عنوان کرد که به ازای این سرمایه گذاری ،مقداری رمزارزLUNA دریافت کرد که در یک آدرس کیف پول رمزارزی به صورت محفوظ نگه داری می شود و میزان آن حدود 50 میلیون LUNA است.


مدیر عامل بایننس همچنین افزود:
“اما ما هیچ درآمدی را از این سرمایه گذاری بدست نیاوردیم. قاعدتا ،ما درحال حاضر حدود 1.6 میلیارد دلار طی این سرمایه گذاری ضرر کردیم و اشکالی ندارد.”

آقای ژائو درحالی در این رابطه شفاف سازی کرد که ذهن سرمایه گذاران درگیر این سوال بود که آیا بایننس از نابودی وشکست اکوسیستم Terra سود برده است ویا خیر.

فروپاشی اکوسیستم اصلی Terra دنیای رمزارزها را غافلگیر کرد و در اثر آن ، صرافی‌های اصلی رمزارزی در وهله اول به دلیل فهرست کردن این استیبل کوین و رمزارز شکست خورده مورد انتقاد قرار گرفتند. صرافی بایننس پس از اعلام پشتیبانی از Terra 2.0، رمزارز جدید LUNA مورد انتقاد قرار گرفت.

بر اساس گزارشات پیشین U.Today ، بلاک 1 از این بلاک چین کاملاً جدید Terra در 28 می(7 خرداد) تولید شد که پس از آن ایردراپ LUNA انجام شد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *