مالیات های پایین سنگاپور شرکت های وب 3.0 ژاپن را جذب می کند

مالیات های پایین سنگاپور شرکت های وب 3.0 ژاپن را جذب می کند

مدیران شرکت سازنده زیرساخت های بازی بلاک چین ژاپنی Oasys روز جمعه به فورکست گفتند که تعداد زیادی از شرکت های ژاپنی وب 3.0 در حال نقل مکان یا حداقل راه اندازی دفاتر جدید در سنگاپور هستند.

ریو ماتسوبارا، مدیر نماینده Oasys، در رویداد IVS Crypto 2022 در اوکیناوا به Forkast گفت: شرکت‌های ژاپنی که در بخش Web3 فعالیت می‌کنند، در صورت انتشار یک توکن و افزایش ارزش آن، باید بر روی سودهای محقق نشده مالیات بپردازند. او گفت: «ما [ممکن است] ورشکست شویم زیرا باید مالیات را بپردازیم.
در مصاحبه‌ای، دایکی موریاما، مدیر ماتسوبارا و Oasys گفت که محیط نظارتی دشوار در ژاپن باعث شده است که این شرکت رویکرد عملیاتی ترکیبی را با تلاش برای فعالیت در خارج از سنگاپور اتخاذ کند.
طبق گفته ماتسوبارا، تعداد استارت آپ های ژاپنی که به سنگاپور نقل مکان می کنند احتمالا در سال 2022 به 100 خواهد رسید، زیرا این دولت-شهر از نظر نزدیکی فیزیکی و منطقه زمانی مزایایی را ارائه می دهد.
ژاپن تا 55 درصد مالیات بر سود سرمایه گذاران در رمزارز دریافت می کند، در حالی که طبق گزارش ها، صادرکنندگان توکن با نرخ مالیاتی حدود 35 درصد پرداخت می کنند.
Oasys روز پنجشنبه گفت فروش توکن‌های خصوصی آن‌ها حدود 20 میلیون دلار به رهبری پلتفرم سرمایه‌گذاری بلاک چین، Republic Capital و Crypto.com، Huobi و KuCoin به دست آورده است.

غول‌های IP و بازی‌های ویدیویی سنتی ژاپن، سگا و باندای نامکو، از سرمایه‌گذاران اصلی Oasys هستند که در سال جاری تأسیس شد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.
منبع:forkast

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *