قوانین و مقررات

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1634071711897{background-color: #ffd930 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”قوانین و شرایط استفاده از سیستم کپی ترید چیتا” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1634072978109{margin-top: 50px !important;margin-bottom: 40px !important;}”][vc_separator style=”shadow” border_width=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1634072530738{margin-top: 30px !important;}”]

سیستم کپی ترید چیتا بر مبنای ترید با ربات در سیستم متقاضی  بر اساس حساب رفرنس تریدرهای گروه چیتا انجام می پذیرد در این سیستم متقاضی تنها ( ای پی آی) با دسترسی ترید را می بایست در اختیار گروه چیتا قرار دهد و در این نوع دسترسی امکان واریز و برداشت برای چیتا به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد در نتیجه طرف اول هیچ گونه مسولیتی در قبال موجودی حساب طرف دوم ندارد و تمام مسولیت حفاظت از حساب بر عهده طرف دوم می باشد.

 

 • طرف اول تمام تلاش خود را می نماید تا با تجربه ،دانش و تعهد بهترین سیستم معاملاتی ترید  را برای طرف دوم انجام دهد و میزان سودهی این سیستم معاملاتی را طرف دوم می تواند بر اساس نمودار و لیست معاملات گذشته طرف اول برسی نماید و طرف اول هیچ گونه تضمینی در خصوص سودهی آینده استراتژی معاملاتی خود با توجه به ماهیت بازار نمی تواند بدهد و طرف دوم احتمال سود و ضرر را به عنوان ریسک این کپی ترید می پذیرد
 • طرف دوم می بایست به هر طریقی که صلاح می داند در صرافی های مورد نظر برای اتصال به سیستم کپی ترید حساب باز نماید و طرف دوم خود می بایست در این خصوص تحقیق نماید و مسولیت کامل این امر با خود طرف دوم می باشد و طرف اول هیچ گونه مسولیتی در قبال مسدود شدن توسط صرافی خارجی و یا هرگونه مشکل دیگری در ارتباط با صرافی نخواهد داشت .
 • در سیستم کپی ترید چیتا لایسنس ربات های معتبر خارجی با ای پی کشورهای مورد تایید صرافی های خارجی خریداری می شود  و امکان ایجاد هرگونه مشکل از طرف کپی ترید وجود نخواهد داشت.
 • طرف دوم موظف به استفاده از وی پی اس معتبر کشوری ایست که در صرافی خارجی با آن حساب باز کرده و
 • به هیچ عنوان نباید با تلفن همراه و یا سیستم شخصی در صرافی مذکور وارد شود و در صورت بروز مشکل مسولیت ان کامل بر عهده طرف دوم می باشد
 • با استفاده از وی پی اس معتبر احتمال نشت آی پی ایران و بلوکه شدن حساب به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.
 • در سیستم کپی ترید موجودی حساب طرف دوم می بایست بر اساس میزان تعیین شده توسط طرف اول باشد
 • و طرف دوم موظف به برداشت سود روزانه مازاد خود می باشد که در صورت عدم انجام این امر بالانس حساب به هم ریخته و حساب طرف دوم دچار خطای کپی ترید و زیان خواهد شد و مسولیت آن با طرف دوم می باشد
 • به عنوان مثال در حساب فیوچر چنانچه موجودی تعیین شده 500 تتر باشد و حساب متقاضی وارد سود شده و 700 تتر شود و متقاضی مازاد 200 تتر را خارج ننماید امکان خطا و ریسک بالا رفته و حساب وارد زیان خواهد شد.
 • طرف دوم نباید در حساب تعیین شده برای پروسه کپی ترید هیچ گونه ترید و یا هولد انجام دهد و در حساب مذکور تنها  مجاز به واریز و برداشت می باشد.
 • با توجه به ریسک های بسیار زیاد بازارهای جهانی به خصوص کریپتو طرف دوم می بایست خود در این خصوص تحقیق نماید و با آگاهی کامل وارد سرمایه گذاری در این حوزه به عنوان سرمایه گذاری بسیار ریسک پذیر  گردد . طرف دوم باید آمادگی از دست دادن کل سرمایه اولیه خود را در حوزه بازارهای جهانی و کریپتو داشته باشد و این احتمال وجود خواهد داشت.
 • طرف دوم می بایست در همان ماه های اول سرمایه اولیه خود را خارج نموده و تنها با سود خود سرمایه گذاری را ادامه دهد.
 • تمام موارد مربوط به مدیریت سرمایه بر عهده طرف دوم می باشد و طرف اول مسئولیتی نخواهد داشت.
 • هزینه اشتراک ماهانه پرداخت شده برای سیستم کپی ترید بابت خرید لایسنس ربات و حق الزحمه تریدرها بوده و در صورت انصراف طرف دوم قابل برگشت نمی باشد.
 • هزینه اشتراک ماهانه تنها برای سیستم کپی ترید می باشد و هرگونه هزینه دیگر مانند وی پی اس و باز نمودن حساب و غیره ارتباطی با  هزینه اشتراک  نخواهد داشت.
 • طرف دوم می بایست هزینه اشتراک را در ابتدای دوره پرداخت نماید و طرف دوم تا زمان اعتبار اشتراک کپی ترید را برای طرف دوم انجام خواهد داشت.

 

شما باید تمامی قوانین و شرایط استفاده از سیستم کپی ترید چیتا را به صورت دقیق مطالعه نموده و انها را به صورت کامل بپذیرید  و در تمام موارد مطرح شده در ارتباط با سرمایه گذاری در بازارهای جهانی و کریپتو تحقیقات لازم را انجام داده و با آگاهی کامل و پذیرش کامل ریسک های کپی ترید موافقت خود را جهت استفاده از این سیستم اعلام نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”3899″ img_size=”medium” css=”.vc_custom_1634073088963{margin-top: -50px !important;}”][/vc_column][/vc_row]