طی دستور دادستان های کره جنوبی، کارمندان Terraform Labs ممنوع الخروج شدند

طی دستور دادستان های کره جنوبی، کارمندان Terraform Labs ممنوع الخروج شدند

طبق گزارش‌ها، کارمندان Terraform Labs نمی‌توانند کره جنوبی را ترک کنند زیرا دادستان‌های این کشور ممنوعیت خروج را برای توسعه‌دهندگان کلیدی این پروژه وضع کرده‌اند.
روز دوشنبه، رسانه کره ای JTBC گزارش داد که یک تیم تحقیقاتی از دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول، ممنوعیت سفر اعضای تیم کلیدی Terraform Labs را اعمال کرد. این ممنوعیت برای از بین بردن امکان فرار مقامات کلیدی شرکت به خارج از کشور برای جلوگیری از تحقیقات بیشتر اعمال شد.
این گزارش همچنین تاکید کرد که دو کوان(Do Kwon)، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform که یکی از چهره‌های کلیدی این تحقیقات است، در حال حاضر در سنگاپور، که خارج از این کشور است، اقامت دارد. به همین دلیل، دادستان ممکن است اقداماتی مانند بی اعتبار کردن پاسپورت کوان را قبل از شروع تحقیقات جامع تر در مورد او انجام دهد.
دانیل هونگ(Daniel Hong)، توسعه‌دهنده Terra در توییتی به اشتراک گذاشت که حتی کارمندان سابق Terraform Labs ممنوعیت خروج از دولت را دریافت کرده‌اند. به گفته هونگ، با ادامه تحقیقات، هیچ یک از کارمندان برای جلوگیری از هرگونه احتمال از بین رفتن شواهد مطلع نشدند.

هونگ همچنین از این ممنوعیت ابراز ناامیدی کرد و گفت که این نشان می دهد که با کارمندان به عنوان جنایتکار رفتار می شود، که او آن را غیرقابل قبول توصیف کرد. توسعه دهنده اشاره کرد که کارمندانی که ممکن است مایل به همکاری باشند ممکن است به دلیل ممنوعیت نظر خود را تغییر داده باشند.
در ماه می(اردیبهشت)، یک واحد تحقیقاتی معروف جرایم مالی به نام “گریم ریپرهای یویدو(Grim Reapers of Yeouido)” توسط کره جنوبی برای تحقیق در مورد فروپاشی Terra احیا شد. این تیم متشکل از تنظیم کننده ها و قانونگذاران مختلف است و بر پیگرد قانونی کلاهبرداری و طرح های تجارت غیرقانونی تمرکز خواهد کرد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *