صندوق‌های رمزارزی برای دومین هفته متوالی جریان‌های ورودی را جذب کردند

صندوق‌های سرمایه گذاری که در رمزارزها سرمایه گذاری کرده اند، برای دومین هفته متوالی بیشترین جریان‌های ورودی را داشته اند و تقریباً تمام سرمایه‌گذاری‌های جدید در صندوق‌های اروپایی انجام شده است.

 

LUH4KLUBTZEOZLNTMVBEC2JQJE 300x210 - صندوق‌های رمزارزی برای دومین هفته متوالی جریان‌های ورودی را جذب کردند

 

طبق گزارش CoinShares که روز دوشنبه منتشر شد، صندوق‌های دارایی دیجیتال در هفت روز منتهی به اول آوریل (5 الی 12 فروردین) شاهد 180 میلیون دلار جریان خالص ورودی بودند. CoinShares گفت که این مبلغ نشان دهنده کاهش نسبت به 244 میلیون دلار جریان ورودی گزارش شده برای هفته قبل است.

حدود 99 درصد از ورودی ها به صندوق های اروپایی و بقیه به صندوق های مستقر در آمریکا وارد شده است. گروه ETC با ورودی 87 میلیون دلاری پیشتاز است. ETF بیت کوین شرکت Purpose با خروج 43 میلیون دلاری مواجه شد که از 16 میلیون دلار بازخرید هفته قبل افزایش یافته است. این چهارمین هفته ای است که Purpose از زمان ورود 130 میلیون دلاری در هفته منتهی به 4 مارس (13 اسفند 1400)، خروجی سرمایه را تجربه می کند.

محصولات سرمایه‌گذاری short بیت‌کوین، که بر اساس عملکرد معکوس قیمت بیت‌کوین بازدهی ایجاد می‌کنند، شاهد ورود ۹ میلیون دلاری بودند که نشان‌دهنده احساسات مخالف روند عمومی است. سرمایه‌های متمرکز بر بیت‌کوین ۱۴۴ میلیون دلار جذب کردند و ۲۳ میلیون دلار به صندوق‌های متمرکز بر اتریوم اختصاص یافت. وجوه متمرکز بر سولانا شاهد ورودی 8.2 میلیون دلاری بود که نسبت به 87 میلیون دلار در هفته قبل کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *