شرکت MoneyGram پلتفرم انتقال پول مبتنی بر استیبل کوین را توسعه می‌دهد

شرکت MoneyGram پلتفرم انتقال پول مبتنی بر استیبل کوین را توسعه می‌دهد

غول پرداخت MoneyGram در حال آماده شدن برای معرفی سرویسی با همکاری بلاک چین Stellar است که به مشتریان اجازه می دهد تا استیبل کوین ها را انتقال داده و آنها را به سرعت به ارزهای سخت تبدیل کنند. این اقدام توسط یکی از کسب و کارهای پیشرو در انتقال پول در ایالات متحده می‌تواند به پذیرش ارزهای دیجیتال کمک کند.

کاربرانی که دارای کیف پول دیجیتال در بلاک چین Stellar هستند، ممکن است بتوانند دارایی های خود را به استیبل کوین USDC از Circle تبدیل کنند، که پس از راه اندازی کامل این سرویس، می‌توانند از طریق شبکه MoneyGram این پول را نقد کنند.

این تصمیم در دوره ای اتخاذ می‌شود که حواله‌ها در اقتصادهای نوظهور محبوب‌تر شده‌اند اما همچنین استیبل کوین‌ها پس از سقوط Terra UST با بررسی‌های دقیق‌تری مواجه خواهند شد.

به گفته دانته دیسپارت (Dante Disparte)، مدیر ارشد استراتژی و رئیس سیاست های جهانی در Circle، پیوند زدایی USDC با دلار، استیبل کوینی که در رابطه MoneyGram با استلار استفاده می‌شود، غیرمحتمل به نظر می رسد، زیرا این ارز به طور کامل توسط دارایی های نقدی امن پشتیبانی می‌شود.

MoneyGram در ماه ژوئیه (تیر ۱۴۰۰) از بنیاد توسعه استلار و Advent International، یک شرکت سهامی خاص، سود خرید دریافت کرد. در ماه اکتبر (مهر ۱۴۰۰)، این شرکت با Stellar برای ساخت یک سرویس حواله رمزارزی همکاری کرد و در نوامبر (آبان ۱۴۰۰)، یک برنامه آزمایشی از این سرویس راه اندازی شد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده است، بنیاد توسعه استلار (SDF) اخیرا با Mercado Bitcoin، بزرگترین صرافی آمریکای لاتین، برای توسعه یکی از ۹ پروژه انتخاب شده برای چالش LIFT Real Digital، یک محیط مشارکتی برای بررسی موارد استفاده ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) که توسط بانک مرکزی برزیل اداره می‌شود، همکاری کرده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *