شرکت Marathon Digital ادعا می کند بیت کوین های خود را نفروخته است

شرکت Marathon Digital ادعا می کند بیت کوین های خود را نفروخته است

شرکت ماینر بیت کوین Marathon Digital (MARA) هیچ بیت کوینی را در سه ماهه دوم نفروخته و دارایی های رمزارزی آن به 10055 سکه و با ارزش تقریبی کمی کمتر از 200 میلیون دلار رسیده است.

این شرکت 707 بیت کوین را در سه ماهه دوم استخراج کرد که نسبت به سه ماهه دوم یک سال قبل 8 درصد افزایش یافته است، اما نسبت به 1259 بیت کوین در سه ماهه اول کاهش داشته است. دلیل کاهش میزان استخراج “موانع عملیاتی” از جمله مسائل تعمیر و نگهداری و طوفان شدید در تاسیسات تولید برق تامین کننده ماینرهای هاردین و تاخیرهای مداوم در تامین انرژی برای نزدیک به 30000 ماینر نصب شده در تگزاس بوده است.

ماراتون در طول سه ماهه دوم هیچ بیت کوینی نفروخت و از اکتبر 2020 (مهر 1399) تاکنون هیچ فروش نداشته است که موجب افزایش دارایی به 10055 سکه و ارزش بازار منصفانه 198.9 میلیون دلار شده است. اگرچه این شرکت درگیر فروش نبود، اما اجازه داد که ممکن است در آینده مقداری بیت کوین بفروشد تا هزینه های عملیاتی را به عنوان رمپ تولید تامین کند.

ماراتون همچنین سرمایه گذاری خود را در NYDIG Digital Assets Fund III بازگردانده است. با اینکه این کار تأثیری بر ذخیره ترازنامه 10,055 سکه نداشته اما 4,769 بیت کوین تحت نظارت خود را بازگردانده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *