سوزاندن 50 درصد از توکن ها توسط بنیاد HDAO

سوزاندن 50 درصد از توکن ها توسط بنیاد HDAO

بنیاد HDAO (HKD.com DAO) اعلام کرده است که مکانیزم سوزاندن جدیدی را با هدف از بین بردن 50٪ از کل مقدار توکن های HDAO راه اندازی می کند.

مکانیزم سوزاندن پس از تصویب متفق القول از سوی ذینفعان با این امید که با بالا بردن ارزش های آن در آینده توسعه بهتری داشته باشد، معرفی شد. این مکانیزم تعداد توکن ها را از 10 میلیارد به 5 میلیارد کاهش می دهد.

هدف اصلی سوزاندن توکن ها، کاهش تعداد توکن‌ های در گردش است که به نوبه خود باعث ایجاد کمبود در بازار می‌شود. تمام توکن های سوخته از بین می روند و کل فرآیند و رکورد سوراندن را می توان در زنجیره مشاهده کرد.

تصمیم HDAO همچنین شامل این واقعیت است که این بنیاد 100٪ بازخرید خواهد کرد. کارمزد تراکنش‌ های حاصل از سوخت‌های توکن نیز به عنوان درآمد ماهانه استفاده خواهد شد. تا کنون، درآمد HDAO از کارمزد تراکنش در ماه مارس (اسفند-فروردین) حدود 423,909 USDT بوده است. همه اینها برای اهداف بازخرید و توکن سوزی استفاده شده است.

در حال حاضر، آخرین قرارداد توکن HDAO توسط یک شرکت حسابرسی معروف بین المللی در دست بررسی است تا شفافیت و اعتبار آن افزایش یابد. اعتقاد بر این است که ماهیت تورمی HDAO ممکن است تحت اجرای مکانیزم سوزاندن تقویت شود و حتی ممکن است اعتماد جامعه را به این توکن افزایش دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *