رمزارز شیبا اینو، توکن FTX را به عنوان بزرگترین ذخیره دلاری در میان 500 نهنگ برتر تایید می کند

رمزارز شیبا اینو، توکن FTX را به عنوان بزرگترین ذخیره دلاری در میان 500 نهنگ برتر تایید می کند

بر اساس توییت اخیر پلتفرم ردیابی نهنگ های رمزارز WhaleStats، شیبا اینو (SHIB) اخیراً توکن FTX (FTT) را برای کسب رتبه بزرگترین ذخیره دلاری در میان 500 نهنگ برتر اتریوم تعقیب می کند.

در حالی که سرمایه گذاران به انباشته کردن ادامه می دهند، SHIB امروز، 24 می(3 خرداد)، به بیشترین سکه های معامله شده بالا تر از از FTT رسیده است. قیمت آن در چند هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و نهنگ ها باعث این افزایش بوده اند. همانطور که توسط ردیاب نهنگ ETH تعیین شده است، ارزش SHIB در حال حاضر بیش از 840 میلیون دلار است.

بر اساس مقاله ای که چند روز پیش در ایندین اکسپرس منتشر شد، شیبا اینو در میان ثروتمندترین نهنگ های ETH، بیشترین تعداد توکن را دارد. پس از مقاله ای که اخیراً منتشر شده است، یک نهنگ اتریوم 4 تریلیون توکن SHIB (134 میلیون دلار) را در یک تراکنش خریداری کرد.

واضح است که شیبا اینو (SHIB) در بین نهنگ ها علاقه و محبوبیت زیادی به دست آورده است.

از سوی دیگر، در 100 هولدینگ برتر، WhaleStats، شیبا را با میانگین مقدار بیش از 8 میلیون دلار و میانگین مقدار نگهداری 467 میلیارد SHIB در رتبه چهارم قرار داد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن در 24 ساعت گذشته 6 درصد کاهش یافته است. قیمت شیبا اینو امروز 0.000011789601 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 438,960,217 دلار است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع:coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *