راه اندازی بلاکچین سازگار با محیط زیست توسط شرکت Frodo Tech

راه اندازی بلاکچین سازگار با محیط زیست توسط شرکت Frodo Tech

فرودو تک (Frodo Tech)، واقع در اوکلند نیوزلند، یک شرکت مالی و فناوری اطلاعات که بر پایه خدمات بلاکچین بوده و عضو انجمن بلاکچین NZ (BANZ) است. این شرکت از سال 2018 (1397)، بهترین راه حل های مناسب و قابل اعتماد را در زمینه هوش مصنوعی، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، برنامه های کاربردی سفارشی، پویایی، مهاجرت و خدمات مدیریت شده ارائه کرده است.

هدف فرودو تک، ایجاد یک پلتفرم خدمات آنلاین است که تجارت های آینده را بصورت امن، قابل اعتماد و عالی به ارمغان می آورد. در سال 2021، تیم فرودو تک تصمیم گرفت یک تجارت مبتنی بر بلاکچین را راه اندازی کند که یک سرویس رمزنگاری منحصر به فرد را ارائه می دهد. هدف ساده است: به همه نوع مردم اجازه دهید بدون هیچ گونه محدودیت نژادی یا منطقه ای به خدمات دسترسی داشته باشند. به یک پلتفرم آزاد و آزاد تبدیل شوید و اکوسیستمی از خدمات بلاکچین را برای همه راه اندازی کنید.

تا به امروز، بسیاری از دوستداران محیط زیست نگرانی هایی را در مورد استخراج بیت کوین و سایر رمزارزها و تأثیر مستقیم آن بر محیط زیست و آب و هوا مطرح کرده اند. یکی از اهداف این شرکت که با راه اندازی توکن قابل دستیابی است، کربن زدایی صنعت و دستیابی به انتشار خالص کربن صفر در صنعت جهانی کریپتو است. توکن فرودو تک ماینینگ ندارد و امکان پردازش تراکنش‌ها با انرژی مورد نیاز دقیق به عنوان یک شبکه کامپیوتری معمولی را فراهم می‌کند. در نتیجه این رمزارز پیامدهای زیست محیطی ناچیزی دارد.

چشم انداز فرودو تک استفاده از فناوری بلاکچین به عنوان یک ابزار مالی است. می‌خواهد از یک شبکه غیرمتمرکز بلاکچین برای وارد کردن میلیاردها کاربر جدید به اقتصاد جهانی استفاده کند، به همین دلیل سه ویژگی منحصر به فرد را ارائه می‌کند: استاندارد یورو، استاندارد DAO و توکن استاندارد. یورو استاندارد اولین سکه پایدار الگوریتمی در سراسر جهان است که به یورو متصل شده و دارایی های قابل تعویض است. DAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که مسئول رشد و اداره اکوسیستم است. و استاندارد توکن دارندگان خود را قادر می سازد تا در سیستم حاکمیت پروتکل استاندارد شرکت کنند.

FRDX توکن مبتنی بر BEP-20 فرودو تک است که برای این پلتفرم ایجاد شده است. این تیم ICO خود را در 2 دسامبر 2021 (11 آذر 1400) راه اندازی کرد. مجموع عرضه توکن ها 85000000000 واحد است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع: news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *