رئیس SEC می خواهد بودجه اجرایی آژانس را برای محافظت از سرمایه گذاران کریپتو افزایش دهد

رئیس SEC می خواهد بودجه اجرایی آژانس را برای محافظت از سرمایه گذاران کریپتو افزایش دهد

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از کنگره خواسته است تا بودجه آژانس را تا 8 درصد افزایش دهد تا دستور کار نظارتی و اجرایی ارزهای دیجیتال خود را دنبال کند.

گنسلر درخواست خود را در جلسه استماع کنگره که اوایل امروز برگزار شد، مطرح کرد.

او تاکید کرده است که آژانس به کارمندان نیاز دارد تا بتواند به درستی بخش ارزهای دیجیتال را کنترل کند.

ناظر نظارتی به دنبال بودجه 2.15 میلیارد دلاری برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2023 است که 240 میلیون دلار بیشتر از آنچه در سال 2022 به دنبال آن بود است.

رئیس SEC همچنین از صرافی‌های ارزهای دیجیتال خواست تا در آژانس ثبت نام کنند

جای تعجب نیست که جنسلر همچنین در طول شهادت خود در کنگره، انفجار پروژه Terra را مطرح کرد تا بر این واقعیت تأکید کند که مردم محافظت نمی شوند.

شایان ذکر است که SEC قبلاً از Terraform Labs به دلیل اوراق بهادار مصنوعی شکایت کرده است. Do Kwon، یکی از بنیانگذاران بحث برانگیز پروژه بحران زده، در یک کنفرانس محبوب ارزهای دیجیتال در ماه اکتبر با احضاریه های معروفی مواجه شد که منجر به واکنش شدید در صنعت شد.

در این ماه، Kwon به دلیل مدیریت نادرست وی در فروپاشی Terra مورد انتقاد قرار گرفت، که تعداد زیادی از دارندگان LUNA و UST را فقیر کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است،در جلسه دیگری در کنگره که در ماه می برگزار شد گنسلر گفت که استیبل کوین “ممکن است اوراق بهادار باشد” .

درخواست Gensler برای افزایش بودجه قبلاً برخی از انتقادها را به خود جلب کرده است. تام ایمر، نماینده کنگره، او را به خاطر صرف تمام بودجه SEC برای سرکوب ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار داد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.
منبع:utoday

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *