خرید 75 میلیون دلار از سهام کوین بیس توسط یکی از بنیانگذاران آن

خرید 75 میلیون دلار از سهام کوین بیس توسط یکی از بنیانگذاران آن

طی هفته گذشته، فرد اهرسام (Fred Ehrsam)، یکی از بنیانگذاران کوین بیس، با کاهش قیمت سهام این صرافی رمزارزی به دنبال گزارش درآمد ضعیف شرکت، بیش از یک میلیون سهم از سهام کوین بیس را به ارزش تقریبی 75 میلیون دلار خریداری کرده است.

بر اساس فرم 4 ثبت شده در SEC، اهرسام از طریق Paradigm، شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر، بیش از 706,000 سهم از سهام کوین بیس را در 13 می (23 اردیبهشت) با قیمت متوسط هر سخم حدود 70 دلار یا نزدیک به 50 میلیون دلار در کل خریداری کرد. او سپس آن خرید را در 17 می (27 اردیبهشت) با خرید 385000 سهم دیگر با قیمت متوسط ​​هر کدام تقریباً 65 دلار یا حدود 25 میلیون دلار تکمیل کرده است.

خریدهای هفته گذشته با افت بیش از 70 درصدی سهام کوین بیس در سال 2022 و کاهش بیش از 80 درصدی نسبت به بالاترین رکورد تاریخ اندکی پس از عرضه اولیه شرکت در 13 ماه پیش انجام شد. اهرسام و نهادهای مرتبط قبلاً فروشندگان ثابت سهام کوین بیس از همان IPO آوریل 2021 بودند و چندین صد میلیون دلار سهام را تخلیه کردند.

اهرسام قبلا یکی از بنیانگذاران کوین بیس بود و در حال حاضر در هیئت مدیره این شرکت است. او و مت هوانگ از بنیانگذاران و شرکای مدیریتی پارادایم نیز هستند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *