خانواده‌های اروپایی ارزهای دیجیتال را ابزاری برای افزایش پس‌انداز خود می‌دانند

خانواده‌های اروپایی ارزهای دیجیتال را ابزاری برای افزایش پس‌انداز خود می‌دانند

یک مطالعه که توسط پلتفرم معاملات ارز دیجیتال،بیت مکس(BitMEX) انجام شده است نشان می دهد، در حالی که ریسک های مرتبط با سرمایه گذاری در رمزارزها وجود دارد، برخی آن را راهی برای افزایش پس انداز خانواده خود می دانند.
این نظرسنجی که توسط شرکت تحقیقاتی Kantar انجام شد، تلاش کرد تا روندهای مرتبط با رمزارزی را در بین مصرف کنندگان در سال 2022(1401) کشف کند. این مطالعه با بررسی 3000 پاسخ دهنده در 14 بازار در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین نشان داد که اروپایی ها به ارزهای دیجیتال به عنوان روشی برای سرمایه گذاری و پس انداز برای خانواده هایشان نگاه می کنند.
پنجاه و پنج درصد از شرکت کنندگان اروپایی اعلام کردند که در حال حاضر دارای ارز دیجیتال هستند. علاوه بر این، 70 درصد از این پاسخ دهندگان خاطرنشان کردند که عملکرد اصلی کریپتو این است که برای نیازهای خانواده خود استفاده شود. علاوه بر این، این نظرسنجی همچنین نشان داد که 61 درصد از پاسخ‌دهندگان، ارزهای دیجیتال را راه خوبی برای تنوع بخشیدن به سرمایه‌گذاری‌ها می‌دانند.
جدای از این یافته‌ها، این مطالعه اشاره کرد که از هر پنج شرکت‌کننده اروپایی، سه نفر رشد 50 درصدی در سرمایه‌گذاری‌های کریپتو خود را اعلام کردند. همچنین نظرسنجی اشاره می کند که بیش از 80 درصد از تراکنش های صاحبان ارزهای دیجیتال مورد بررسی 1000 دلار و بالاتر است.

میشل برتاکو(Michele Bertacco)، مدیر ارشد بازاریابی بیت مکس (CMO)، گفت که هدف این نظرسنجی درک بهتر رفتار سرمایه گذاران است. پس از مشاهده نتایج، برتاکو توضیح داد که تقاضا اصلی برای کریپتو با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است.
همچنین در اوایل این هفته، یک نظرسنجی متفاوت نشان داد که افرادی که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکرده‌اند، نگران نوسانات، اثرات زیست‌محیطی و مقررات هستند. جدای از این موارد، این مطالعه به عدم درک به عنوان برجسته‌ترین مورد اشاره کرد که سرمایه‌گذاران را از ورود به ارزهای دیجیتال باز می‌دارد.
در همین حال، یک نظرسنجی جدیدتر نشان داد که 80 درصد از شرکت‌کنندگان در صورت دریافت ارز دیجیتال به عنوان انگیزه، مایلند بیشتر کار کنند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *