جمع آوری سرمایه 10 میلیون دلاری توسط شرکت IP مجازی ژاپنی برای رشد متاورس

جمع آوری سرمایه 10 میلیون دلاری توسط شرکت IP مجازی ژاپنی برای رشد متاورس

یک شرکت IP مجازی مستقر در ژاپن، Brave Group، اخیراً اعلام کرد که 10 میلیون دلار بودجه جدید جذب کرده و مجموع سرمایه جمع آوری شده توسط این شرکت تاکنون به 18 میلیون دلار رسیده است. این شرکت قرار است از سرمایه جدید برای تقویت عملیات تجاری موجود خود استفاده کند و “خدمات خود را برای مشتریان در تجارت بازاریابی متاورس” گسترش دهد.

در بیانیه اخیر، Brave Group فاش کرد که شرکت های ژاپنی مانند Dawn Capital و Osaka Gas در این دور شرکت کرده اند که «صندوق‌های سرمایه‌گذاری خارجی و سرمایه‌گذاران فردی» نیز حضور داشتند. کازوهیرو ایشیکورا، یکی از اعضای داون کپیتال، در اظهاراتی پس از اعلام افزایش سرمایه، گفت:

“همانطور که مرز بین زندگی واقعی و مجازی ناپدید می شود، شکل سرگرمی نیز تغییر خواهد کرد و انتظار می رود KOL های محتوای IP جدید متولد شوند. همانطور که بازار متاورس در سطح جهانی رشد می کند، ما معتقدیم که محتوای گروه Brave در مرکز جوامع مجازی علاقه مندانی قرار خواهد گرفت که ظهور خواهند کرد. ما امیدواریم که قوت فرهنگ انیمه و مانگا که ژاپن در طول سال ها پرورش داده است، به صورت مجازی به جهان منتقل شود.”

یویچی ساکاموتو، مدیر کل ارشد بخش نوآوری Osaka Gas، نقل می‌کند که شرکت او آماده است تا به Brave Group در “تحقق سبک زندگی و مشاغلی که به نوآوری جدید واکنش مثبت نشان می‌دهند” کمک کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.
منبع: news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *