توسعه دهنده دوج کوین از یک مورد استفاده “واقعی” دوج می‌گوید

توسعه دهنده دوج کوین از یک مورد استفاده “واقعی” دوج می‌گوید

ماموریت بنیاد دوج کوین این است که مطمئن شود دوج به ابزاری عملی برای مبادله کالاها و خدمات در سطح جهانی تبدیل می‌شود. تیموتی استبینگ (Timothy Stebbing)، مدیر بنیاد دوج کوین، این شعار را به خیابان ها برد و از دوج برای خرید قهوه در یک کافه استرالیایی استفاده کرد و در عین حال یک هنرمند محلی را نیز تشویق کرد که آثار هنری خود را «به طور انحصاری در دوج کوین» بفروشد.

در یک سری توییت در ماه گذشته، بیلی مارکوس (Billy Markus)، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، دلایل خود را برای حمایت از دوج ذکر کرد. او می‌خواهد که دوج کوین دلیلی برای هستی خود داشته باشد و به افزودن کاربردهای خود ادامه دهد.

بنیاد دوج کوین می‌گوید با ارائه پروژه‌هایی که همه را قادر می‌سازد تا یک کیف پول غیرامانی دوج کوین ایجاد کنند و دوج را در برابر محصولات و خدمات معامله کنند، به دنبال به حداکثر رساندن پتانسیل آن برای تأثیر مثبت بر زندگی مردم در سراسر جهان است.

تیم دوج کوین در چند ماه گذشته با Libdogecoin، کتابخانه برنامه‌نویسی برای توسعه پروژه‌های این رمزارز، به پایه‌گذاری پروژه‌های آینده دوج کوین ادامه داده است.

یکی از این طرح‌ها، GigaWallet است که با هدف ارائه راه‌حلی رایگان برای پرداخت انعام و معامله آنلاین از طریق ادغام کیف پول‌های غیرامانی با شبکه دوج کوین فعالیت می‌کند.

تا زمان نگارش این مقاله، قیمت دوج کوین ۰/۰۶۴ دلار بود که نسبت به روز گذشته ۴/۶۰ درصد کاهش داشته است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع: u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *