تغییر برنامه استخدام کوینبیس کارکنان بالقوه را غافلگیر کرد

تغییر برنامه استخدام کوینبیس کارکنان بالقوه را غافلگیر کرد

پس از اینکه صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد پیشنهادات شغلی خود را به عنوان بخشی از مجموعه اقدامات کاهش هزینه در بازار نزولی لغو می کند، کارمندان احتمالی کوین بیس به حال خود رها شده اند.

کوین دسک با سه نفر از استخدام‌شده‌ها صحبت کرد و گفتند که از تغییر ناگهانی شرکتی که تصور می‌کردند باثبات‌ترین برند در حوزه ارزهای دیجیتال است – جایی که ارزش انتخاب بین Snap، Meta، Roblox یا دیگر غول‌های فناوری را دارد، شوکه شده اند. یکی از مهندسان نرم افزار، که اخیراً از دانشگاه فارغ التحصیل شده است، گفت که آنها پیشنهادات هر سه را برای کار در کوین بیس رد کردند.

مهندس نرم‌افزار دیگری که گفت پیشنهاد Coinbase Cloud خود را در اواسط ماه مه امضا کرده است، چند روز دیگر تا ترک شغلش در وال استریت فاصله داشت: او در حال خوشحالی با دوستان کاری خود بود که ایمیل فسخ به دستش رسید. حالا، او سر جایش می ماند.

بسیاری از صدها کاندید بالقوه رد شده چندان خوش شانس نبودند. فارغ التحصیل دانشگاه در حال برنامه ریزی برای شروع در سپتامبر بود.

فارغ التحصیل گفت: “اکنون در حال تقلا برای به دست آوردن چیزی هستم و اکثر شرکت ها یا پر شده اند یا استخدام متوقف شده است.”

کوینبیس در اوایل سال جاری اعلام کرد که قصد دارد تعداد کارمندان خود را تا پایان سال 2022 سه برابر کند. یکی از افرادی که CoinDesk با آنها صحبت کرده است، گفت که او معتقد است ممکن است چند صد نفر در این هفته در فرآیند استخدام و عضویت بوده باشند.

روز پنجشنبه، L.J. Brock، مدیر ارشد Coinbase اعلام کرد که این شرکت “تعدادی از پیشنهادات پذیرفته شده را لغو خواهد کرد.” و به نظر می رسد که برای انجام این کار وقت تلف نکرده است

چندین نفر تقریباً استخدام شده در انجمن پست مشاغل Blind ثبت نام کردند و خاطرنشان کردند که نقش های قدیمی خود را ترک کردند یا پیشنهادات دیگر را رد کردند تا در Coinbase ایفای نقش کنند که دو هفته پیش اعلام کرد روند استخدام خود را کند می کند. یک نفر گفت که آنها یک فارغ التحصیل جدید بودند که در نوامبر مصاحبه کردند.

بر اساس یک کپی از ایمیلی که از طرف براک برای این شخص ارسال شده است، آنها یک ماه حقوق به عنوان اخراج دریافت خواهند کرد.
سایر کاربران گفتند که تاریخ شروع آنها 6 ژوئن است، یعنی تنها چهار روز پس از پست وبلاگ براک.

قیمت سهام کوین بیس در روز جمعه حدود 67 دلار معامله شد که از آغاز روز 9 درصد در بحبوحه سقوط گسترده تر سهام فناوری کاهش یافت.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.
منبع:coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *