ترا پیشنهاد اخیر را اصلاح می کند؛ رأی برای هارد فورک ادامه دارد

ترا پیشنهاد اخیر را اصلاح می کند؛ رأی برای هارد فورک ادامه دارد

تیم Terra اوایل امروز اعلام کرد که اصلاحیه‌ای را برای پیشنهاد 1623 منتشر کرده است که بازخورد جامعه را از زمان انتشار آن، 2 روز پیش، در بر می‌گیرد. 3 تجدید نظر در این اصلاحیه وجود دارد.

پس از سقوط TerraUSD (UST)، مدیرعامل شرکت Do Kwon پیشنهاد حاکمیتی را برای اعضای جامعه ارائه داد تا در مورد هارد فورک رای دهند. طبق گزارش ها، زنجیره جدید استیبل کوینی را که زیر 1 دلار سقوط کرده بود، کنار می گذارد.

اولین مورد از این تجدید نظرهای جدید، افزایش نقدینگی آغازین است. در پست توییتر آمده است: “برای دارندگان aUST قبل از حمله، دارندگان LUNA پس از حمله  و دارندگان UST پس از حمله، پارامترهای نقدینگی اولیه از 15٪ به 30٪ تغییر کرده اند تا عرضه توکن را در زمان راه اندازی و فشارهای تورمی آینده کاهش دهند.”

اصلاحیه دوم در مورد معرفی مشخصات نقدینگی جدید برای دارندگان LUNA قبل از حمله است. کیف‌پول‌های با کمتر از ۱۰ هزار دلار LUNA دارای نقدینگی مشابه با گروه‌های بالا هستند (یعنی ۳۰٪ در هنگام راه‌اندازی باز می‌شوند) و ۷۰٪ باقی‌مانده در طول ۲ سال با یک موعد ۶ ماهه در اختیار دارند.

“معرفی این نمایه نقدینگی جدید تضمین می کند که دارندگان خرد LUNA دارای پروفایل های نقدینگی اولیه مشابهی هستند. این 99.81٪ از کیف پول های LUNA را پوشش می دهد در حالی که فقط 6.45٪ از کل LUNA را در اطلاعات قبل از حمله نشان می دهد.”

در هفته گذشته، اکوسیستم ترا متحمل ضربه شدیدی شد. این فروپاشی تنها در چند روز منجر به خسارت بیش از 40 میلیارد نفر شد. 5 روز دیگر برای رای گیری باقی مانده است، اما به نظر می رسد بسیاری از جامعه تاکنون به هارد فورک رای داده اند. با تغییرات و بازنگری های فراوان، آینده Terra نامشخص به نظر می رسد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع:coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *