تحلیل تکنیکال ApeCoin(APE)؛ دوشنبه 16 خرداد

تحلیل تکنیکال ApeCoin(APE)؛ دوشنبه 16 خرداد

رمزارز ApeCoin(APE) از 13 می(23 اردیبهشت) درحال ثبت سقف های قیمتی پایین تری بوده است که حاکی از تسلط خرس ها بر بازار است.  APE در 15 و 27 می(25 اردیبهشت و 6 خرداد) به دو کف قیمتی پایین تر رسید، اما سومین کف نوسانی، با آنها برابر بود و در حدود سطح حمایت 5.93 دلاری شکل گرفت.

نوسانات ثابت این رمزارز در حدود مانع 5.93 دلاری تقریباً چهار روز است که ادامه دارد و نشان دهنده افزایش سفارشات است. بنابراین، سرمایه‌گذاران باید آماده این باشند که APE به سمت مقاومت فوری خود در 7.19 دلار حرکت کند.

 APE طی این روند ،از سطح فعلی 6.31 دلاری ، 15 درصد رشد می کند. با این حال، گاوهای APE باید از میانگین متحرک ساده 100 چهار ساعته (SMA) در 6.83 دلار عبور کنند.

علیرغم اینکه این روند صعودی می تواند به وسیله سطح مذکور محدود شود ، اما با افزایش فشار خرید ،قیمت ApeCoin می تواند مقاومت 8.14 دلاری مورد امتحان قرار دهد. در نتیجه ، این آلت کوین از سطح فعلی 30 درصد رشد می کند.

نمودار 4 ساعته جفت ارز APE/USDT

علیرغم اینکه شرایط برای صعود ApeCoin مساعد به نظر میرسد ، اما رالی گاوی به دلیل موانع مذکور با مشکل روبه رو است. اگر APE با کندلی چهار ساعته زیر سطح 5.93 دلاری بسته شود، قیمت به کف پایین تری میرسد و سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در چنین شرایطی، قیمت ApeCoin به احتمال زیاد با سقوط 15 درصد به سمت سطح حمایت 5.02 دلاری حرکت خواهد کرد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *