با شرایط پیش آمده،خزانه داری بریتانیا مسیر قانونی کردن استیبل کوین ها را ادامه داد

با توجه به شرایط پیش آمده،خزانه داری بریتانیا مسیر قانونی کردن استیبل کوین ها را ادامه داد

وزارت خزانه داری انگلستان، بنا به گزارش ها تصمیم گرفته است تا با تنظیم و قانونگذاری استیبل کوین ها به عنوان ارز قانونی اقدام کند.
یک گزارش محلی از کوین تلگراف، قصد وزارت خزانه داری برای تنظیم استیبل کوین ها در سراسر بریتانیا را که در طی سخنرانی ملکه فاش شد، برجسته کرد. شاهزاده چارلز(Prince Charles) طی این سخنرانی از معرفی قوانین جدید در بخش‌های مختلف، از جمله اقداماتی برای هدایت رشد اقتصادی برای بهبود استانداردهای زندگی در منطقه خبر داد و افزود:
«لایحه‌ای برای تقویت بیشتر قدرت‌ها برای مقابله با تأمین مالی غیرقانونی، کاهش جرایم اقتصادی و کمک به رشد کسب‌وکارها ارائه خواهد شد».
گزارش کوین تلگراف از 4 آوریل(15 فروردین 1401) توجه را به بخش وزارت اقتصاد و دارایی بریتانیا جلب کرد که اصلاح چارچوب قانونی موجود خود را برای گنجاندن استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت ذکر کرد.

در حالی که انتظار می رفت سقوط اخیر اکوسیستم Terra، شرایط را برای تنظیم کنندگان آشفته کند، خزانه داری بریتانیا مسیر خود را ادامه می دهد تا مطمئن شود صنعت خدمات مالی بریتانیا همیشه در خط مقدم فناوری قرار دارد.
با این حال، طرح وزارت خزانه داری شامل قانونی کردن استیبل کوین های الگوریتمی نیست و در عوض استیبل کوین های با پشتوانه کامل 1:1 مانند تتر (USDT) یا USD Coin (USDC) را ترجیح می دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی باشد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *