بایننس پشتیبانی از ایردراپ شبکه Terra را اعلام کرد

بایننس پشتیبانی از ایردراپ شبکه Terra را اعلام کرد

یایننس اعلام کرده است که نام شبکه فعلی Terra را به شبکه Terra Classic تغییر می‌دهد و از Airdrop شبکه Terra پشتیبانی می‌کند. صرافی این اطلاعات را از طریق انتشار در وبسایت خود فاش کرد، که در آن آنها به توکن‌های LUNA و UST شبکه Terra Classic به‌عنوان LUNA (قدیمی) و UST (قدیمی) اشاره کردند.

در بیانیه توضیح داده شده است که واریز و برداشت LUNA (قدیمی) و UST (قدیمی) در تاریخ 26 می 2022 (5 خرداد) ساعت 14:00 (UTC) به حالت تعلیق درخواهد آمد. علاوه بر این، جفت‌های معاملاتی آنی LUNA/BUSD و UST/BUSD به حالت تعلیق در می‌آیند و تمام سفارش‌های آنی معلق در تاریخ 26 می 2022 ساعت 15:00 (UTC) لغو خواهند شد.

همچنین، در این پست آمده است که علامت LUNA (قدیمی) به LUNC و علامت توکن UST (قدیمی) به USTC تغییر نام خواهند داد.

این تیم بیان می‌کند: “ما توکن جدید Terra 2.0 (LUNA) را برای همه کاربران واجد شرایط بر اساس طرح توزیع توکن تیم پروژه Terra توزیع خواهیم کرد. نسبت توزیع به ازای هر حساب در اطلاعیه ای جداگانه اعلام خواهد شد. قوانین دقیق airdrop در سایت ارائه شده است.”

بایننس دیروز توییتی منتشر کرده بود که می‌گفت با تیم Terra در برنامه بازیابی خود از نزدیک همکاری خواهد کرد تا به کاربران آسیب‌دیده بایننس بهترین درمان ممکن را ارائه دهد.

در اوایل این هفته، این صرافی ارز دیجیتال تمایل خود را برای همکاری با تیم Terra برای راه‌اندازی زنجیره جدید خود بدون استیبل کوین الگوریتمی نشان داده بود. Huobi و Bybit دیگر صرافی هایی بودند که از Terra در این شرایط بحرانی حمایت کردند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع:coinquora

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *