استعفای مدیرعامل و مدیر مالی شرکت Compass Mining بدلیل ضعف عملکرد

شرکت استخراج بیت کوین Compass Mining امروز از استعفای مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران ویتنی گیبز (Whitney Gibbs) و مدیر امور مالی جودی فیشر (Jodie Fisher) خبر داده است.

“از طریق این تغییرات، شرکت کاملاً بر تداوم حسن نیت سهامداران و جامعه و همچنین ادامه ماموریت خود در ارائه بهترین خدمات در سطح بالا برای استخراج کنندگان در هر اندازه متمرکز است.”

این شرکت گفت: «کامپس ماینینگ برای سهولت و دسترسی آسان استخراج ایجاد شده است. ما می دانیم که شکست ها و ناامیدی های متعددی وجود داشته که این هدف را کاهش داده است.»

این استعفا مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت که ادعاهایی مبنی بر عدم پرداخت قبوض آب و برق در تاسیساتی در Maine متعلق به داینامیکس ماینینگ توسط کامپس ماینینگ منتشر شده است.

روز یکشنبه، حساب توییتر داینامیکس ماینینگ نامه‌ ای به تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد) خطاب به کامپس ماینینگ منتشر کرد که در آن ادعا می‌کرد این شرکت در پرداخت قبوض آب و برق و هزینه‌ های میزبانی ماهانه و دو تأسیسات داینامیکس، آکسفورد و لویستون، موفق به پرداخت نشدند.

قرارداد میزبانی تسهیلات در مین از 14 ژوئن (24 خرداد) به دلیل عدم پرداخت هزینه‌ های مصرف برق توسط داینامیکس فسخ شد. بطوریکه 6 تاخیر در پرداخت و 3 عدم پرداخت بوده است.

داینامیکس ماینینگ روز دوشنبه در توییتی نوشت: “تمام کاری که باید می‌کردید این بود که برای 3 ماه مصرف برق 250 هزار دلار بپردازید.” “از آنجایی که شما به مشتریان خود شماره سریال آنها را نمی دهید، من حتی نتوانستم به آنها کمک کنم. توییتر صدای پایگاه مشتریان شما است، نه دادگاه.”

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: decrypt.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *