ادامه روند رشد سولانا علی رغم رویارویی با یک پرونده حقوقی

ادامه روند رشد سولانا علی رغم رویارویی با یک پرونده حقوقی

همانطور که قبلاً در گزارش ها خواندید، تازه ترین نبرد حقوقی در بازار کریپتو علیه سولانا لبز (Solana Labs) در قالب یک شکایت دسته جمعی و به نمایندگی مارک یانگ (Mark Young) یکی از دارندگان این ارز به جریان افتاده است. ولی آیا در حالی که ریپل هنوز نتوانسته است به نتیجه دلخواه خود برسد، یک پرونده قانونی دیگر می تواند خوش بینی نسبی در جامعه ارزهای دیجیتال را خدشه دار کند؟

این دادخواست حقوقی علیه شرکت سولانا لبز، مدیر عامل آن، آناتولی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko)، بنیانگذار سولانا، شرکت VC multi-coin، و یکی از بنیانگذاران دیگر به نام کایل سامانی  (Kyle Samani) و پلتفرم تجاری FalconX تنظیم شده و مدعی است که توکن های SOL “اوراق بهادار ثبت نشده” هستند. شاکیان معتقدند متهمان سرمایه گذاران را گمراه کرده و از راه های غیرقانونی سودهای کلان به جیب زده اند. این سند شامل توییت‌ها و سایر نظرات متهمان است که در جریان رسیدگی قضایی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

نکته شایان توجه در اینباره این است که رمز ارز SOL طی هفته گذشته با نادیده گرفتن اثرات سوء این دادخواست، روندی صعودی در پیش گرفته و دستاورد هفتگی خود را به حدود 20 درصد رسانده است. SOL در حال حاضر با قیمت 37.45 دلار معامله می شود. حجم معاملات سولانا نیز در 24 ساعت گذشته 7.2 درصد افزایش یافته است. بدون تردید احساسات معامله گران تحت تاثیر اتفاقات اخیر قرار داشته است.به لحاظ تکنیکال، قیمت سولانا در صورت ریزش در حدود ناحیه 32 دلاری با حمایت خوبی روبرو می شود. 

دلیل دیگر در اینجا می تواند افت در معیار تسلط اجتماعی باشد. طبق داده های Santiment، این معیار در ماه جولای (از اوایل تیر تا اکنون) به پایین ترین حد خود رسیده است و در حال حاضر 0.74٪ است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تیم چیتا نمی‌باشد.

منبع: ambcrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *